Producenci

  Lista produktów producenta: Natura Siberica Saaremaa

  Linia kosmetyków Wild Siberica Saaremaa stworzona została specjalnie w trosce o delikatną pielęgnację skóry i włosów. Łagodny klimat morski, urodzajne gleby i piękne puszcze na wyspie Saaremaa tworzą wspaniałe warunki dla uprawy unikalnych roślin, które mają wysoki potencjał, siłę i energię dla utrzymania zdrowia i urody skóry oraz włosów.

  Głównym składnikiem całej linii jest organiczna malina moroszka, która bogata jest w kompleks witamin С, A, Е, В1, В2, РР, przeciwutleniacze i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które wspomagają intensywne odżywienie i odpowiedni poziom nawilżenia.

  Bezpieczna formuła, nie zawiera:

      Silikonów,
      Parabenów,
      Roślin genetycznie modyfikowanych (GMO)
      Sodium LaurylSulfate (SLS),
      Sodium LaurethSulfate (SLES),
      PolyethylenGlycol (PEG),
      Glikoli, olejów mineralnych

  Jakość tej linii została zatwierdzona przez certyfikat Natural&Organic German BDIH COSMOS –  Etykieta BDIH widoczna na opakowaniu jest gwarancją kontrolowanego czysto biologicznego produktu kosmetycznego, który jest przyjazny zarówno dla skóry jak i dla środowiska naturalnego.

  Natomiast certyfikat Vegan Society daje gwarancję, że produkty, które go posiadają spełniają szereg standardów wyznaczonych przez filozofię weganizmu, czyli nie zawierają składników zwierzęcych, nie są testowane na zwierzętach oraz są wolne od składników roślinnych pochodzących z genetycznie modyfikowanych upraw (GMO). Dotyczy to zarówno samego produktu jak i wszystkich składników użytych do jego produkcji.

  Więcej

  Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.