Producenci

  Lista produktów producenta: Natura Siberica Faroe Islands

  Linia kosmetyków FAROE od NATURA SIBERICA oparta jest na składnikach występujących w dwóch najdzikszych miejsc na świecie - Syberii i Wysp Owczych. Doskonale skomponowane zapachy i wyjątkowe właściwości kosmetyków znakomicie pielęgnują ciało dbając o Twoje zdrowie i piękno. Ta linia zawiera tak unikalne składniki, jak algi z Wysp Owczych, dziką Syberyjską czarną miętę pieprzową, rozmaryn, żeń-szeń Syberyjski oraz mnóstwo składników odżywczych, minerałów i witamin z dziko rosnących roślin.  Bezpieczna formuła, nie zawiera:

      Silikonów,
      Parabenów,
      Roślin genetycznie modyfikowanych (GMO)
      Sodium LaurylSulfate (SLS),
      Sodium LaurethSulfate (SLES),
      PolyethylenGlycol (PEG),
      Glikoli, olejów mineralnych


  Jakość tej linii została zatwierdzona przez certyfikat Natural&Organic German BDIH COSMOS –  Etykieta BDIH widoczna na opakowaniu jest gwarancją kontrolowanego czysto biologicznego produktu kosmetycznego, który jest przyjazny zarówno dla skóry jak i dla środowiska naturalnego.

  Natomiast certyfikat Vegan Society daje gwarancję, że produkty, które go posiadają spełniają szereg standardów wyznaczonych przez filozofię weganizmu - nie zawierają składników zwierzęcych, nie są testowane na zwierzętach oraz są wolne od składników roślinnych pochodzących z genetycznie modyfikowanych upraw (GMO). Dotyczy to zarówno samego produktu jak i wszystkich składników użytych do jego produkcji.

  Więcej

  Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.